EnglishCzechFrenchGermanItalianPolishRomanianSpanishSlovakHungarian

Aplikácia Moneo

                                                                                       Aplikácia je k dispozícii  v 2 verziách: 

1. WEB verzia - dostupná prostredníctvom webového prehliadača  2. DESKTOP verzia - inštalovaná do lokálneho počítača 

K Web verzii môžete pristupovať z pevných (PC) alebo mobilných zariadení (notebook, tablet, mobilný telefón). 

Web alebo Desktop verziu si môžete bezplatne vyskúšať s údajmi Vašej firmy  počas 14 dní (Trial). 

Ak si po uplynutí 14 dní zakúpite licenciu na ďalšie používanie, všetky data ktoré ste zadali do Trial verzie zostanú zachované.  

 


                               WEB verzia


Webový prehliadač :   Safari    Google Chrome   Firefox    Microsoft Edge


Postup:


1.  Klikom na "Vzorový príklad" sa automaticky spustí aplikácia ako prezentačná ukážka, ktorá obsahuje aj vzorové dáta. Môžete si vyskúšať aj rôzne zmeny, tie sa však neuložia a po ukončení aplikácie budú vymazané.


          2. Klikom na "Bezplatná 14-dňová WEB verzia" (Trial) si môžete aktivovať 

plnofunkčnú verziu a používať ju bezplatne 14 dní. Všetky zmeny ktoré vykonáte sa uložia. Trial verziu spustíte kedykoľvek na webovej adrese: www.moneo.finance  


3.  Ak sa po 14 dňoch rozhodnete zakúpiť si licenciu na používanie aplikácie, vyberte si v cenniku verziu, ktorá Vám vyhovuje a vytvorte objednávku. Mailom obdržíte licenčný kľúč a ďalšie inštrukcie. Údaje ktoré ste zadali v Trial verzii zostanú zachované. Aplikáciu s licenčným kľúčom spustíte kedykoľvek na:  www.moneo.finance 
                          DESKTOP verzia


        Operačný systém:      Windows


Postup:


1. Klikom na  "Bezplatná 14 - dňová DESKTOP verzia" sa Vám stiahne do Vášho počítača inštalačný súbor "setup.exe" ( priečinok "Stiahnuté súbory" ).

Klikom na tento súbor sa aplikácia nainštaluje a následne spustí. Na pracovnej ploche sa Vám vytvorí ikona "Moneo" pre ďalšie spúšťanie. 


2. Priamo v aplikácii si výberom  aktuálnej firmy  medzi "Firma 1"  alebo "DEMO firma" prepnete možnosť  nastaviť si TRIAL alebo DEMO režim. Trial budete mať k dispozícii bezplatne a bez obmedzení 14 dní. Všetky údaje ktoré zadáte v rámci "Firma 1" budú uložené. Zmeny vykonané  v "DEMO firma" sa neuložia a po ukončení aplikácie budú vymazané.


3. Ak sa po 14 dňoch rozhodnete zakúpiť si licenciu na používanie aplikácie,  je potrebné vytvoriť objednávku. Po jej vytvorení obdržíte mailom licenčný kľúč, ktorý je potrebné vložiť do aplikácie. Údaje ktoré ste zadali do Trial verzie zostanú zachované. 

​​​​​​​