Aplikácia Moneo

Moneo je k dispozícii ako webová (online) aplikácia.  Môžete si ju bezplatne vyskúšať  ako  Demo (prezentačná verzia, korá obsahuje aj cvičné údaje ) alebo ako Trial (plnofunkčná verzia). Do Trial verzie si môžete zadať údaje Vašej firmy a bezplatne ju používať  14 dní.  Ak si po uplynutí 14 dní zakúpite licenciu na ďalšie používanie, všetky data ktoré ste zadali do Trial verzie zostanú zachované.  
                                 Moneo


Operačný systém :    Mac OS     Windows     Linux

Webový prehliadač :   Google Chrome    Safari    Microsoft Edge    Firefox   


Postup:


1.  Klikom na "Demo verzia" sa automaticky spustí prezentačná verzia, ktorá obsahuje aj vzorové dáta. Časovo neobmedzene a bez registrácie si môžete aplikáciu bližšie prezrieť.  Vykonané zmeny sa neuložia a po ukončení aplikácie budú vymazané.


          2. Klikom na "Bezplatná 14-dňová verzia" (Trial) si môžete aktivovať 

plnofunkčnú verziu a používať ju bezplatne 14 dní. Všetky zmeny ktoré vykonáte sa uložia. Trial verziu spustíte kedykoľvek na webovej adrese: www.moneo.finance  


3.  Ak sa po 14 dňoch rozhodnete zakúpiť si licenciu na používanie aplikácie, vyberte si v cenniku verziu, ktorá Vám vyhovuje a vytvorte objednávku. Mailom obdržíte licenčný kľúč a ďalšie inštrukcie. Údaje ktoré ste zadali v Trial verzii zostanú zachované. Aplikáciu s licenčným kľúčom spustíte kedykoľvek na:  www.moneo.finance                                                             __________________________________________________


__________--   

   Aplikácia je prevádzkovaná na cloude Azure od spoločnosti Microsoft, ktorý je považovaný za jeden z najvýkonnejších a najbezpečnejších cloudových riešení na trhu s vysokým stupňom ochrany dát.