Aplikácia Moneo

                                                                     Aplikácia je k dispozícii  v 2 verziách:  WEB alebo DESKTOP .

Hlavný rozdiel spočíva vo flexibilite a dostupnosti: WEB verzia je dostupná kdekoľvek z pevných (PC) alebo mobilných zariadení ( notebook, tablet, mobilný telefón ) prostredníctvom webového prehliadača, DESKTOP verzia je dostupná na tom počítači, na ktorom je nainštalovaná.  Obidve verzie si môžete bezplatne vyskúšať  počas 14 dní (Trial) a rozhodnúť sa, ktorá verzia Vám viac vyhovuje.  
                               WEB verzia


Webový prehliadač :   Safari    Google Chrome   Firefox    Microsoft Edge


Postup:


1.  Klikom na "Vzorový príklad" sa automaticky spustí aplikácia ako prezentačná ukážka (Demo). Ukážka obsahuje aj vzorové dáta a slúži hlavne na prezeranie. Prípadné zmeny sa neuložia a po ukončení aplikácie budú vymazané.


2. Klikom na "Bezplatná 14-dňová WEB verzia (Trial) si môžete po registrácii firmy aktivovať  plnofunkčnú verziu a používať ju bezplatne 14 dní. Po kliku na položku "Pomoc" v hornom menu aplikácie sa Vám zobrazí návod ako postupovať. Trial verziu spustíte kedykoľvek na webovej adrese: www.moneo.finance  


3.  Ak sa po 14 dňoch rozhodnete zakúpiť si licenciu na používanie aplikácie, vyberte si v cenniku verziu, ktorá Vám vyhovuje a vytvorte objednávku. Mailom obdržíte licenčný kľúč a ďalšie inštrukcie. Údaje ktoré ste zadali v Trial verzii zostanú zachované. Do aplikácie sa prihlásite kedykoľvek na:  www.moneo.finance     Aplikácia je prevádzkovaná na cloude Azure od spoločnosti Microsoft, ktorý je považovaný za jeden z najvýkonnejších a najbezpečnejších cloudových riešení na trhu s vysokým stupňom ochrany dát.

 


                          DESKTOP verzia


        Operačný systém:      Windows


Postup:

 

1. Klikom na  "Stiahnuť bezplatnú 14 - dňovú DESKTOP verziu" sa Vám stiahne do Vášho počítača inštalačný súbor "setup.exe" ( priečinok "Stiahnuté súbory" ).

Klikom na tento súbor sa aplikácia nainštaluje a následne spustí. Na pracovnej ploche sa Vám vytvorí ikona "Moneo" pre ďalšie spúšťanie. 

 

2. Priamo v aplikácii si výberom  aktuálnej firmy  medzi "Firma 1"  alebo "DEMO firma" prepnete možnosť  nastaviť si TRIAL alebo DEMO režim. Trial budete mať k dispozícii bezplatne a bez obmedzení 14 dní. Všetky údaje ktoré zadáte v rámci "Firma 1" budú uložené. Zmeny vykonané  v "DEMO firma" sa neuložia a po ukončení aplikácie budú vymazané.

 

3. Ak sa po 14 dňoch rozhodnete zakúpiť si licenciu na používanie aplikácie,  je potrebné vytvoriť objednávku. Po jej vytvorení obdržíte mailom licenčný kľúč, ktorý je potrebné vložiť do aplikácie. Údaje ktoré ste zadali do Trial verzie zostanú zachované.