Aplikácia Moneo

                                                                     Aplikácia je k dispozícii  v 2 verziách:  WEB alebo DESKTOP .

Základný rozdiel spočíva vo flexibilite a dostupnosti: WEB verziu si môžete spustiť  kedykoľvek ( 24/7 )  a kdekoľvek na ľubovoľnom pevnom (PC) alebo mobilnom zariadení ( notebook, tablet, mobil ) prostredníctvom  webového prehliadača, DESKTOP verzia je dostupná len na tom počítači, na ktorom je nainštalovaná.  Ďalšie rozdiely v dostupných funkciách nájdete na stránke Cennik. Obidve verzie si môžete bezplatne vyskúšať  počas 14 dní (Trial) a vybrať si verziu, ktorá Vám viac vyhovuje.  
                               WEB verzia


Webový prehliadač :   Safari    Google Chrome    

                                       Microsoft Edge   Firefox


Postup:


1.  Klikom na "Demo-vzorový príklad" sa automaticky spustí prezentačná ukážka (demo), ktorá obsahuje aj vzorové dáta. Prípadné zmeny sa neuložia a po ukončení aplikácie budú vymazané.


2. Klikom na "Bezplatná 14-dňová WEB verzia (Trial) si môžete po registrácii firmy aktivovať  plnofunkčnú verziu a používať ju bezplatne 14 dní. Po kliku na "Pomoc" v hornom menu aplikácie sa Vám zobrazí návod ako postupovať. Trial verziu spustíte kedykoľvek na webovej adrese: www.moneo.finance  


3.  Ak sa po 14 dňoch rozhodnete zakúpiť si licenciu na používanie aplikácie, vyberte si v cenniku verziu, ktorá Vám vyhovuje a vytvorte objednávku. Mailom obdržíte licenčný kľúč a ďalšie inštrukcie. Údaje ktoré ste zadali v Trial verzii zostanú zachované. Do aplikácie s licenčným kľúčom sa prihlásite kedykoľvek na:  www.moneo.finance 
​​​​​​​    Aplikácia vo WEB verzii je prevádzkovaná na cloude Azure od spoločnosti Microsoft, ktorý je považovaný za jeden z najvýkonnejších a najbezpečnejších cloudových riešení na trhu s vysokým stupňom ochrany dát.                          DESKTOP verzia


        Operačný systém:      Windows


Postup:

 

1. Klikom na  "Stiahnuť bezplatnú 14 - dňovú DESKTOP verziu" sa Vám stiahne do Vášho počítača inštalačný súbor "setup.exe" ( priečinok "Stiahnuté súbory" ).

Klikom na tento súbor sa aplikácia nainštaluje a následne spustí. Na pracovnej ploche sa Vám vytvorí ikona "Moneo" pre ďalšie spúšťanie. 

 

2. Priamo v aplikácii si výberom  aktuálnej firmy  medzi "Firma 1"  alebo "DEMO firma" prepnete možnosť  nastaviť si TRIAL alebo DEMO režim. Trial budete mať k dispozícii bezplatne a bez obmedzení 14 dní. Všetky údaje ktoré zadáte v rámci "Firma 1" budú uložené. Zmeny vykonané  v "DEMO firma" sa neuložia a po ukončení aplikácie budú vymazané.

 

3. Ak sa po 14 dňoch rozhodnete zakúpiť si licenciu na používanie aplikácie,  je potrebné vytvoriť objednávku. Po jej vytvorení obdržíte mailom licenčný kľúč, ktorý je potrebné vložiť do aplikácie. Údaje ktoré ste zadali do Trial verzie zostanú zachované.